Létesítményüzemeltetési csoportvezető

Dunapack

Fontosabb feladatok

  • 4 fős létesítményüzemeltetési csapat irányítása
  • Adminisztráció, adatszolgáltatás, valamint a hatósági követelményekkel összefüggő feladatok ellátása
  • Kisebb elektromos munkák elvégzésének (szerelés, bekötés, javítás) koordinálása
  • Épületkarbantartási feladatok (kisebb vakolással, festéssel járó, bontási és javítási feladatok) menedzselése
  • Telephely gondnokság (külterület takarítás, kertészeti feladatok) felügyelete
  • Vízvezeték és fűtésrendszerek karbantartásának (pl. vízszerelés, lefolyórendszer ellenőrzése, karbantartása) koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Katasztrófa- és munkavédelmi ismeretek, hatósági / szolgáltatói követelmények ismerete
  • Ipari környezetben szerzett épületkarbantartási tapasztalat
  • Rugalmas munkavégzés két telephely közötti ingázással, heti több alkalommal (Csepel / Dunavarsány lokáció)
  • B kategóriás jogosítvány
  • 10 méter magasban történő munkavégzésre hajlandóság

Előny

  • Angol nyelvtudás
  • Kisebb csapat irányításában szerzett vezetői tapasztalat

Egyéb információk

  • Versenyképes bérezés, cafeteria hozzájárulás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cégünk stabil nemzetközi háttere

Munkavégzés helye

Dunapack Kft. dunavarsányi és csepeli telephelye

Tudjon meg többet weboldalunkon

Dátum:  2024. szept. 21.
Divízió:  Packaging
Vállalat:  Dunapack Papir ès Csomagolóanyag Kft
Hely:

Budapest, HU, 1215 Dunavarsany, HU, 2336