Adóügyi munkatárs

Hamburger Containerboard

A Hamburger Containerboard az osztrák Prinzhorn csoport tajgaként Európa-szerte kínálja partnereinek a kiváló minőségű hullámpapíranyagok teljes skáláját, gipszlemezeket és kartonpapírokat. A vállalat sikerét a termékekkel kapcsolatos magas szintű szakértelmének, a legmodernebb technológiák alkalmazásának és munkatársai folyamatos továbbképzésének köszönheti.
A Hamburger Containerboard részleg nagyjából 2600 munkavállalót foglalkoztatva gyártja az ügyféligényeket túlszárnyaló minőségű, korszerű, újrahasznosított csomagolókartonokat Németországban, Ausztriában, Magyarországon, Törökországban és Oroszországban, amivel Közép- és Kelet-Európa regionális piacvezetőjének számít.
Modern hozzáállásával, messzire a múltba nyúló hagyományával és azzal a világosan megfogalmazott céllal, hogy a Prinzhorn csoport egyet jelent alapértékeivel – a fenntarthatósággal, megbízhatósággal és odaadással.

A Hamburger Containerboard dunaújvárosi papírgyárába

adózási csoportunk bővítése miatt

ADÓÜGYI MUNKATÁRSAT

keresünk

Feladatok:

  • Adóbevallások összeállítása és benyújtása, adóbevallással kapcsolatos alapadatok ellenőrzése
  • Szerződések, szabályzatok adózási szempontú felülvizsgálata, véleményezése
  • Adóhatósági ellenőrzés lebonyolítása
  • Adójogszabályok követése, változások folyamatokba történő átültetése
  • Adókalkulációk, kimutatások elkészítése
  • Adók analitikus nyilvántartásának vezetése, könyvelése, főkönyvi egyeztetése
  • Havi/éves zárásokban való részvétel
  • Transzferár dokumentáció elkészítésében való részvétel
  • Egyéb adózási és számviteli feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Adótanácsadói végzettség
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MsOffice)
  • Elemzőkészség
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • SAP rendszer felhasználói ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem, kiemelkedő juttatási csomag (13+14. havi bér, cafeteria)
  • Kiváló munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődés

Minden arra alkalmas jelentkező felvételi lehetőséget kap faji hovatartozására, bőrszínére, vallására, nemére, szexuális irányultságára, nemi identitására, nemzetiségére vagy bármilyen fogyatékosságára való tekintet nélkül.

Tudjon meg többet weboldalunkon

Dátum:  2024. ápr. 19.
Divízió:  Containerboard
Vállalat:  Hamburger Hungária Kft
Hely:

Dunaújváros, HU, 2400

Állás kategória:  Finance
Tapasztalat szintje:  Pályafutás közepe
Utazást igényel:  0 - 10%
Foglalkoztatás típusa:  teljes idő