Villamos üzemmérnök

Hamburger Containerboard

A Hamburger Containerboard az osztrák Prinzhorn csoport tajgaként Európa-szerte kínálja partnereinek a kiváló minőségű hullámpapíranyagok teljes skáláját, gipszlemezeket és kartonpapírokat. A vállalat sikerét a termékekkel kapcsolatos magas szintű szakértelmének, a legmodernebb technológiák alkalmazásának és munkatársai folyamatos továbbképzésének köszönheti.
A Hamburger Containerboard nagyjából 2800 munkavállalót foglalkoztatva 5 országban gyártja az ügyféligényeket túlszárnyaló minőségű, korszerű, újrahasznosított csomagolókartonokat, amivel Közép- és Kelet-Európa regionális piacvezetőjének számít.
A Prinzhorn csoport modern hozzáállásával, messzire a múltba nyúló hagyományaival és világos célokkal a jövőre nézve elkötelezett az "élő körforgás" mint cél mellett, és az "embereket", a "teljesítményt" és a "felelősséget" tekinti fő alapértékeinek.

A Hamburger Containerboard dunaújvárosi papírgyárába

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Villamos üzem karbantartási tevékenységeiben történő részvétel
  • Üzemzavar elhárításokban való közreműködés
  • Új berendezések beüzemelésében történő részvétel
  • Projekt előkészítésben részvétel

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnök végzettség
  • Önálló hálózatkezelői, vagy önálló alállomás kezelői, vagy elektrikus I és II képesítés
  • Minimum 10 év termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • KIF villamos hálózatok ismerete
  • Szabályozott villamos hajtások (aszinkron/DC), hajtásrendszerek elméleti, gyakorlati ismerete
  • Frekvenciaváltók, szervo hajtásszabályozók paraméterezésében, hibakeresésében való jártasság
  • Terepi buszrendszerek ismerete (Profibus DP, ABB Advant Fieldbus)
  • Villamos rajzolvasási ismeret
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előny:

  • ABB frekvenciaváltók ismerete
  • PLC-ben való hibakeresési jártasság (programozói gyakorlat nem elvárás)
  • SIEMENS SIMOCODE motorvezérlő egységek ismerete
  • Szervohajtások ismerete (Rexroth)
  • Folyamatirányító rendszerek ismerete (SIEMENS PCS7, ABB System 800xA, Valmet DNA)

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem, kiemelkedő juttatási csomag (13+14. havi bér, cafeteria)
  • Kiváló munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődés

Minden arra alkalmas jelentkező felvételi lehetőséget kap faji hovatartozására, bőrszínére, vallására, nemére, szexuális irányultságára, nemi identitására, nemzetiségére vagy bármilyen fogyatékosságára való tekintet nélkül.

Tudjon meg többet weboldalunkon

Dátum:  2024. okt. 9.
Divízió:  Containerboard
Vállalat:  Hamburger Hungária Kft
Hely:

Dunaújváros, HU, 2400

Állás kategória:  Technics
Tapasztalat szintje:  Pályafutás közepe
Utazást igényel:  0 - 20%
Foglalkoztatás típusa:  teljes idő