Lemezgépi gépvezető - Dunavarsány

Dunapack

Fontosabb feladatok
•    A hullámpapírgép kezelése.
•    Elakadás, szakadás kezelése, észlelt hibák elhárítása.
•    A munkafolyamatokhoz tartozó adminisztráció számítógépes rendszerben történő rögzítése.
•    A gépek működésének folyamatos ellenőrzése, géphiba kialakulására utaló jel esetén digitális gépnaplóba való bejegyzése.
•    A gép takarítása, technológiai javítások elvégzése, a munkaállomás tisztán tartása.
•    A gyártási folyamat ellenőrzése, szükség szerinti beavatkozás.
•    A hatáskörébe tartozó erőforrásokkal és eszközökkel "jó gazda" szemlélettel köteles gazdálkodni.
•    A biztonsági előírások (munkavédelem, tűzvédelem, környezetvédelem, higiénia) betartása és betartatása.
•    Kapcsolattartás a társosztályokkal.
•    Új dolgozó betanításában való aktív részvétel.

Elvárások

•    Középfokú végzettség
•    Minimum 3 év gyári környezetben, vagy gépmesteri pozícióban szerzett tapasztalat
•    MS Windows, Outlook, Excel átlagos szintű ismerete
•    2 műszakos munkarend vállalása

Előnyök
•    Papíriparban szerzett tapasztalat
•    Angol nyelvtudás
•    B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Egyéb információk
•    Versenyképes bérezés, cafeteria hozzájárulás
•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Cégünk stabil nemzetközi háttere

Munkavégzés helye
•    Dunapack Kft. dunavarsányi gyáregysége

Tudjon meg többet weboldalunkon

Dátum:  2024. ápr. 25.
Divízió:  Packaging
Vállalat:  Dunapack Papir ès Csomagolóanyag Kft
Hely:

Dunavarsany, HU, 2336