Quality System Engineer

Dunapack

A Dunapack Packaging az osztrák Prinzhorn csoport tagjaként az újrahasznosított papírból készített kiváló minőségű hullámkarton csomagolóanyagok specialistája. Az összesen 12 országban és 24 üzemben több mint 6000 munkavállalót foglalkoztató Dunapack Packaging Közép- és Kelet-Európa regionális piacvezetőjeként szolgálja ki ügyfelei legmagasabb csomagolási igényeit, innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokat nyújtva.
A Prinzhorn csoport modern hozzáállásával, messzire a múltba nyúló hagyományaival és világos célokkal a jövőre nézve elkötelezett az "élő körforgás" mint cél mellett, és az "embereket", a "teljesítményt" és a "felelősséget" tekinti fő alapértékeinek.

FELADATOK

  • Részvétel az integrált irányítási rendszer és az egyéb irányítási rendszerek folyamatainak klaszteres működésében, működtetésében, koordinálásában
  • Folyamatfejlesztési projektek vezetése, irányítási dokumentációk készítése
  • Belső auditok szervezése, koordinálása, végrehajtása, valamint azok lezárása, audit riportok készítése és megelőző, illetve javító intézkedések meghatározása
  • A vevői szabványoknak való megfelelés biztosítása - rendszerek működtetése
  • Ellenőrzi a hibajavító intézkedések végrehajtását, a helyesbítő és javító intézkedések bevezetését
  • Részvétel és koordináció a vevői és tanúsító auditokon
  • Az FSC rendszer működtetése és koordinálása, jelentések készítése minden telephelyre vonatkozóan
  • A cég által alkalmazott termelésirányítási rendszerek (CPMS) és a dokumentációs rendszer (NEO)  ismerete és aktív használata, fejlesztése (Key user)
  • Vevői szerződések, specifikációk átnézése, minőségügyi szempontú véleményezése
  • Élelmiszerbiztonsági vezetőként a HACCP csoport irányítása, gondoskodás a megfelelő képzésekről, oktatásokról minden telehelyen
  • Tanúsításokkal kapcsolatos ügyintézések végzése

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minőségirányítási területen szerzett min. 5 év tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Korszerű minőségügyi és Lean eszközök ismerete
  • Minőségbiztosítási, auditori ismeretek
  • ISO szabványok ismerete
  • MS Office ismeretek
  • Minőségorientáció, folyamatszemlélet, rendszerszemlélet
  • Együttműködési készség, önállóság, terhelhetőség, pontosság

AMIT KÍNÁLUNK
A munkavégzéshez minden szükséges eszközt biztosítunk, az alapbéren felül cafeteriát, bejárástámogatást, Medicover egészségbiztosítást fizetünk, mindezt egy jó csapatban, egy stabil, multinacionális, de mégis családias vállalatnál.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Dunapack Kft. dunavarsányi telephelye

Minden arra alkalmas jelentkező felvételi lehetőséget kap faji hovatartozására, bőrszínére, vallására, nemére, szexuális irányultságára, nemi identitására, nemzetiségére vagy bármilyen fogyatékosságára való tekintet nélkül.

Igénylés azonosítója: 3822

Tudjon meg többet weboldalunkon

Dátum:  2024. szept. 24.
Divízió:  Packaging
Vállalat:  Dunapack Papir ès Csomagolóanyag Kft
Hely:

Dunavarsany, HU, 2336

Állás kategória:  Quality Control / R&D
Tapasztalat szintje:  Pályafutás közepe
Utazást igényel:  0 - 30%
Foglalkoztatás típusa:  teljes idő