Elektromechanik

Dunapack

Dunapack Packaging jest członkiem austriackiej Grupy Prinzhorn i specjalizuje się w tworzeniu opakowań z tektury falistej, wykonanych z dbałością o jakość z wykorzystaniem papieru makulaturowego. Zatrudniając 5500 pracowników w 11 krajach i 24 zakładach, Dunapack Packaging jest regionalnym liderem na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, spełniającym najwyższe wymagania klientów oraz dostarczającym innowacyjne i konkurencyjne rozwiązania w zakresie opakowań.
Dzięki nowoczesnemu podejściu, długiej tradycji i jasnemu celowi na przyszłość, aby podwoić swoją wielkość do 2030 r., Grupa Prinzhorn określa zrównoważony rozwój, niezawodność i pasję jako swoje główne wartości.

Poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Lubliniec, woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,
  • Bieżąca konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń,
  • Wsparcie operatorów przy regulacjach maszyn,
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
  • Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje parku maszynowego w celu poprawienia ich wydajności,
  • Dbałość o kompletną dokumentację techniczną,
  • Udział w projektach uruchomieniowych i optymalizacyjnych w obszarze Utrzymania Ruchu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne wyższe lub średnie  o kierunku elektryka/elektromechanika/automatyka,
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w diagnozowaniu awarii, naprawie maszyn i urządzeń pod kątem elektrycznym,
  • Uprawnienia energetyczne (SEP 1 kV)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany od poniedziałku do piątku),
  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny poziom wynagrodzenia oraz system premiowy,
  • Możliwość rozwoju umiejętności oraz uzyskania nowych uprawnień poprzez szkolenia,
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny, premia frekwencyjna, program poleceń pracowniczych itp.,
  • Fundusz świadczeń socjalnych m.in.: wczasy pod gruszą, karty przedpłacone z okazji świąt.

Wszyscy zakwalifikowani kandydaci będą rozpatrywani do zatrudnienia  bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, narodowość czy niepełnosprawność.

Więcej znajdziesz na naszej stronie internetowej

Data:  2022-11-29
Dywizja:  Packaging
Firma:  Eurobox Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja:

Lubliniec, PL, 42-700

Kategoria stanowiska:  Technics
Poziom doświadczenia:  Z doświadczeniem zawodowym
Wymaga podróżowania:
Typ zatrudnienia:  Pełny etat