Kierowca wózka widłowego

Dunapack

Dunapack Packaging jest członkiem austriackiej Grupy Prinzhorn i specjalizuje się w tworzeniu opakowań z tektury falistej, wykonanych z dbałością o jakość z wykorzystaniem papieru makulaturowego. Zatrudniając 5200 pracowników w 11 krajach i 24 zakładach, Dunapack Packaging jest regionalnym liderem na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, spełniającym najwyższe wymagania klientów oraz dostarczającym innowacyjne i konkurencyjne rozwiązania w zakresie opakowań.
Dzięki nowoczesnemu podejściu, długiej tradycji i jasnemu celowi na przyszłość, aby podwoić swoją wielkość do 2030 r., Grupa Prinzhorn określa zrównoważony rozwój, niezawodność i pasję jako swoje główne wartości.

Obecnie poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Kierowca Wózka Widłowego

Lokalizacja: Lubliniec (woj. śląskie)

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za odbiór palet z wyrobami z linii pakujących, załadunek towaru na samochody zgodnie z planem załadunku, kontrole towarów pod kątem ilościowym i jakościowym oraz utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oczekiwania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z UDT,
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy wózka widłowego,
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i umiejętność efektywnej pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku,

Mile widziane:

  • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników - mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, premia frekwencyjna, nagroda za innowacje, dofinansowanie wypoczynku, paczki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka itp.).
Check out more on our website
Date:  20-Jan-2023
Division:  Packaging
Company:  Eurobox Polska Sp. z o.o.
Location:

Lubliniec, PL, 42-700

Job category:  Logistics
Level of Experience:  Mid-Career
Required travel:  0%
Employment type:  Full-time