Ügyfélszolgálati munkatárs

Dunapack

FELADATOK

  • Vevőkkel, érdeklődőkkel és egyéb partnerekkel történő kapcsolattartás közvetlenül írásban és szóban, valamint közvetetten a kereskedelmi képviselőn keresztül
  • Termékek, árajánlatok és rendelések, illetve szállítási pozíciók létrehozása a vállalatirányítási rendszerben
  • Adminisztratív (Back Office) jellegű támogatás nyújtása a kereskedelmi képviselő/ key account menedzser munkájához
  • A vevői megkeresések feldolgozása, vevő csomagolási igényeinek megértése, az esetleges hiányzó információk begyűjtése, árkalkulációk, árajánlatok elkészítése és határidőre történő  kiadása
  • Az új termékek, ajánlatok és rendelések teljesítésével összefüggő napi belső egyeztetés szükség szerinti elvégzése a társosztályokkal (Termékfejlesztés, Termelés, Logisztika, Minőség)
  • Vevői előrejelzések feldolgozása (adott esetben közösen a kereskedelmi képviselővel), gyártandó és/vagy készletre kerülő mennyiségek meghatározása, figyelembe véve az adott vállalkozási határidőket, készlet és eszköz profitabilitási célokat, sorozatárakat,  a gyártási minimum mennyiséget, a szerződésben rögzített feltételeket
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása, nyitott rendelések, készletek, kintlévőségek nyomon követése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol középfokú (tárgyalóképes) nyelvtudás írásban és szóban
  • Haladó Excel ismeretek: függvények, utasítások, Pivot tábla
  • Műszaki érzék, logikus, jó matematikai gondolkodás, a szakma iránti érdeklődés
  • Alapos és precíz, önálló, proaktív munkavégzés
  • Szervizkészség és ügyfélközpontú gondolkodás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Barátságos, nyitott, pozitív személyiség

ELŐNYÖK

  • Termelő cégnél szerzett munkatapasztalat (sales, back office)
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret

AMIT KÍNÁLUNK
A munkavégzéshez minden szükséges eszközt biztosítunk, az alapbéren felül cafeteriát, bejárástámogatást, mindezt egy jó csapatban, egy stabil, multinacionális, de mégis családias vállalatnál.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Mosonpack Kft. Mosonudvari telephelye

Tudjon meg többet weboldalunkon

Dátum:  2024. ápr. 16.
Divízió:  Packaging
Vállalat:  Mosonpack KFT
Hely:

Mosonmagyaróvár, HU, 9200

Állás kategória:  Sales & Marketing
Tapasztalat szintje:  Kezdő szint
Utazást igényel:  0 - 10%
Foglalkoztatás típusa:  teljes idő