Elektromos karbantartó - Nyíregyháza

Dunapack

Fontosabb feladatok

  • PLC vezérlésű gyártó gépsorok egységeinek karbantartása, szervizelése
  • Új gyártósorok telepítésében való részvétel
  • Működésben felmerülő műszaki problémák elemzése és elhárítása
  • Dokumentációk kezelése, napi tevékenységek adminisztrációja
  • Kapcsolattartás, együttműködés a termelési-és karbantartási terület munkatársaival

Elvárások

Előny

  • Idegen nyelv ismerete (angol, német)
  • Informatikai tapasztalat
  • Emelőgép kezelői végzettség
  • Kazángépész (2-12 t/h között) végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Egyéb információ

  • Együttműködő, barátságos csapat
  • Versenyképes bérezés, cafetéria hozzájárulás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, tőkeerős, nemzetközi vállalati háttér

Munkavégzés helye

Dunapack Kft. nyíregyházi telephelye

Tudjon meg többet weboldalunkon

Dátum:  2024. ápr. 20.
Divízió:  Packaging
Vállalat:  Dunapack Papir ès Csomagolóanyag Kft
Hely:

Nyiregyháza, HU, 4400