IT Support Engineer

Dunapack

A Dunapack Packaging az osztrák Prinzhorn csoport tagjaként az újrahasznosított papírból készített kiváló minőségű hullámkarton csomagolóanyagok specialistája. Az összesen 12 országban és 24 üzemben több mint 6000 munkavállalót foglalkoztató Dunapack Packaging Közép- és Kelet-Európa regionális piacvezetőjeként szolgálja ki ügyfelei legmagasabb csomagolási igényeit, innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokat nyújtva.
A Prinzhorn csoport modern hozzáállásával, messzire a múltba nyúló hagyományaival és világos célokkal a jövőre nézve elkötelezett az "élő körforgás" mint cél mellett, és az "embereket", a "teljesítményt" és a "felelősséget" tekinti fő alapértékeinek.

Fontosabb feladatok
•    MSSQL alapú adatbázis-lekérdezések, riportok, tárolt eljárások fejlesztése és optimalizálása
•    Részvétel az adatbázis tervezési, fejlesztési és bevezetési folyamatokban
•    A vállalat IT rendszereinek és szolgáltatásainak felügyelete és üzemeltetése
•    Rendszeradminisztrációs (szerver- és hálózati környezet) feladatok ellátása
•    Ticketing rendszer kezelése
•    Felhasználói bejelentések, igények, és incidensek kezelése és megoldása, szükség esetén ezek eszkalálása a magasabb technikai támogatás felé
•    Active Directory menedzsment
•    Felhasználók által használt IT eszközök (PC, laptop, nyomtató, hálózati eszközök, mobiltelefon) és szoftverek installálása, felügyelete és üzemeltetése, eszköznyilvántartás vezetése és naprakészen tartása

Elvárások
•    Felsőfokú végzettség, IT szakirányú végzettség előny
•    Minimum 2-3 év azonos munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
•    Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (magyar nyelvtudás elengedhetetlen)
•    Alapvető hálózati ismeretek, LAN/WAN/WLAN
•    Virtualizált környezetben szerzett gyakorlat (Hyper-V, VMware)
•    Ügyfél-orientáltság, segítőkészség
•    Kreativitás az IT-problémák gyors megoldása terén
•    Magas szintű problémamegoldó képesség, jó kommunikációs és együttműködési készség

Előnyök
•    MS Power Apps
•    Power BI ismerete

Egyéb információk
•    Együttműködő, barátságos csapat
•    Versenyképes bérezés, cafetéria hozzájárulás
•    Home office lehetőség
•    Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
•    Dunapack Kft. nyíregyházi telephelye: 4400 Nyíregyháza, Tünde utca 2.

Minden arra alkalmas jelentkező felvételi lehetőséget kap faji hovatartozására, bőrszínére, vallására, nemére, szexuális irányultságára, nemi identitására, nemzetiségére vagy bármilyen fogyatékosságára való tekintet nélkül.

Igénylés azonosítója: 3637

Tudjon meg többet weboldalunkon

Dátum:  2024. máj. 2.
Divízió:  Packaging
Vállalat:  Dunapack Papir ès Csomagolóanyag Kft
Hely:

Nyiregyháza, HU, 4400

Állás kategória:  IT
Tapasztalat szintje:  Kezdő szint
Utazást igényel:  0 - 10%
Foglalkoztatás típusa:  teljes idő