Księgowy/ Księgowa

Dunapack

Jesteśmy Dunapack Packaging a nasze motto brzmi „We will”, co możesz rozumieć jako: Możemy, jesteśmy, będziemy! Jako część austriackiej Grupy Prinzhorn specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji opakowań z tektury falistej.

  • Ludzie – są naszym dobrem firmowym i gwarantem sukcesu. W ramach dywizji Dunapack Packaging zatrudniamy 5500 pracowników w 11 krajach i w 24 zakładach.
  • Jakość i innowacyjność – w naszym parku maszynowym stosujemy najnowocześniejsze technologie, które sprawiają, że wytwarzamy najlepsze produkty odpowiadające potrzebom naszych Klientów.
  • Stabilność – jesteśmy regionalnym liderem rynku w Europie Środkowej i Wschodniej, a w Polsce działamy już od 25 lat.
  • Jesteśmy cyrkularni – działamy w ramach obiegu zamkniętego, z pełnym poszanowaniem dla środowiska, a zrównoważony rozwój sprawia, że osiągamy nasze cele. Więcej informacji o naszej filozofii znajdziesz tutaj.

Jeśli już w tym momencie zatrzymaliśmy Twoją uwagę, zerknij niżej, aby dowiedzieć się więcej.

Aktualnie w związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy:

Księgowego/ Księgowej

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie dokumentów zakupowych krajowych i zagranicznych
  • Księgowanie wyciągów bankowych (w PLN i euro),
  • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów księgowych;
  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych; (kontrola merytoryczna dokumentów finansowo – księgowych i prawidłowości operacji księgowych na kontach);
  • Nadzór w zakresie rozliczeń zobowiązań i należności;
  • Potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic;
  • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych;
  • Wsparcie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych (roczne, miesięczne rozliczanie okresu obrachunkowego, zestawień, raportów, analiz);
  • Udział w rozliczeniach podatkowych Spółki (deklaracje  CIT,PIT, itp.);

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość „Ustawy o rachunkowości” oraz przepisów księgowych
  • Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Dokładność, skrupulatność i sumienność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny),
  • Program rozwojowy podnoszący kwalifikacje,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu.
Wszyscy wykwalifikowani kandydaci otrzymają wynagrodzenie za zatrudnienie bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe lub niepełnosprawność.
Check out more on our website
Date:  15 Apr 2024
Division:  Packaging
Company:  Eurobox Polska Sp. z o.o.
Location:

Ujazd, PL, 97-225

Job category:  Finance
Level of Experience:  Mid-Career
Required travel:  0 - 10%
Employment type:  Full-time