Przedstawiciel Handlowy

Dunapack

Jesteśmy Dunapack Packaging a nasze motto brzmi „We will”, co możesz rozumieć jako: Możemy, jesteśmy, będziemy! Jako część austriackiej Grupy Prinzhorn specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji opakowań z tektury falistej.

  • Ludzie – są naszym dobrem firmowym i gwarantem sukcesu. W ramach dywizji Dunapack Packaging zatrudniamy 5500 pracowników w 11 krajach i w 24 zakładach.

  • Jakość i innowacyjność – w naszym parku maszynowym stosujemy najnowocześniejsze technologie, które sprawiają, że wytwarzamy najlepsze produkty odpowiadające potrzebom naszych Klientów.

  • Stabilność – jesteśmy regionalnym liderem rynku w Europie Środkowej i Wschodniej, a w Polsce działamy już od 25 lat.

  • Jesteśmy cyrkularni – działamy w ramach obiegu zamkniętego, z pełnym poszanowaniem dla środowiska, a zrównoważony rozwój sprawia, że osiągamy nasze cele. Więcej informacji o naszej filozofii znajdziesz tutaj

Jeśli już w tym momencie zatrzymaliśmy Twoją uwagę, zerknij niżej, aby dowiedzieć się więcej.

Aktualnie w związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy:

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja: dowolny obszar Polski, poszukujemy ekspertów na terenie całego kraju

Nasi Przedstawiciele Handlowi cenią sobie dużą samodzielność w działaniu, nowoczesne produkty, możliwość stopniowego wdrożenia do pracy oraz wsparcie doświadczonego Działu Konstrukcyjnego – to właśnie dzięki temu zostają z nami na lata!

Twój zakres obowiązków:

  • aktywnie prowadzisz działania handlowe odpowiadając za realizację budżetu sprzedaży w powierzonym regionie;

  • pozyskujesz nowych Klientów oraz współpracujesz blisko z obecnymi partnerami biznesowymi;

  • realizujesz indywidualne i działowe cele sprzedażowe;

  • monitorujesz i analizujesz rynek współtworząc strategię sprzedażową w dynamicznie zmieniającym się świecie potrzeb klientów oraz oferowanych produktów;

  • przygotowujesz indywidualne oferty handlowe, prowadzisz negocjacje i prezentacje sprzedażowe;

  • monitorujesz realizacje zamówień we współpracy z działami wspierającymi;

  • wspierasz Klientów w wyborze rozwiązań przekładających się na wzrost sprzedaży;

  • budujesz i utrzymujesz długotrwałe relacje biznesowe oparte na zaufaniu, trosce i niezawodności.

Nasze oczekiwania:

  • posiadasz pasję sprzedażową i uwielbiasz tworzyć relacje oparte na zasadzie win-win;

  • masz doświadczenie w sprzedaży B2B, najlepiej w branży opakowań z tektury falistej lub pokrewnej;

  • skutecznie pozyskujesz nowych klientów oraz budujesz z nimi długofalowe relacje w oparciu o wzajemne zrozumienie i zaufanie;

  • jesteś skutecznym negocjatorem i potrafisz wypracować rozwiązania satysfakcjonujące obie strony;

  • osiągasz wyniki sprzedażowe, którymi możesz się pochwalić (chętnie posłuchamy o historii Twoich sukcesów);

  • wykazujesz samodzielność i inicjatywę w działaniu;

  • potrafisz efektywnie zorganizować swój czas pracy;

  • nowe wyzwania to coś, co motywuje Cię do pracy, a praca zespołowa daje Ci energię do działania 😉

Bez tego nie ruszymy dalej:

  • czynne prawo jazdy kat. B;

  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym swobodną rozmowę biznesową.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – docelowo chcemy się z Tobą związać na długie lata;

  • premię miesięczną w oparciu o Twoje wyniki;

  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy);

  • wyjątkowy pakiet benefitów (m.in. szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bogaty fundusz socjalny – hojne benefity płacowe oraz pozapłacowe);

  • program rozwojowy podnoszący kwalifikacje;

  • atmosferę wzajemnego szacunku i wsparcia - jesteśmy międzynarodową korporacją z rodzinną kulturą organizacyjną (mówimy sobie na Ty, wspieramy się i nie odmawiamy sobie wspólnej pogawędki przy kawie);

  • nowoczesne biuro oraz zautomatyzowaną halę produkcyjną, którą obsługują eksperci w swojej dziedzinie.

Jeśli chcesz współtworzyć z nami atmosferę, w której wspólnie realizujemy cele biznesowe, lubimy siebie nawzajem i spędzamy czas w pracy i poza nią, zachęcamy do aplikowania:

Check out more on our website
Date:  29 Apr 2024
Division:  Packaging
Company:  Eurobox Polska Sp. z o.o.
Location:

Ujazd, PL, 97-225

Job category:  Sales & Marketing
Level of Experience:  Executive
Required travel:  0 - 80%
Employment type:  Full-time