Elektromechanik

Dunapack

Dunapack Packaging jest członkiem austriackiej Grupy Prinzhorn i specjalizuje się w tworzeniu opakowań z tektury falistej, wykonanych z dbałością o jakość z wykorzystaniem papieru makulaturowego. Zatrudniając 5500 pracowników w 10 krajach i 24 zakładach, Dunapack Packaging jest regionalnym liderem na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, spełniającym najwyższe wymagania klientów oraz dostarczającym innowacyjne i konkurencyjne rozwiązania w zakresie opakowań. Dzięki nowoczesnemu podejściu, długiej tradycji i jasnemu celowi na przyszłość, Grupa Prinzhorn określa zrównoważony rozwój, niezawodność i pasję jako swoje główne wartości.

Poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Lubliniec, woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,
  • Bieżąca konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń,
  • Wsparcie operatorów przy regulacjach maszyn,
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
  • Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje parku maszynowego w celu poprawienia ich wydajności,
  • Dbałość o kompletną dokumentację techniczną,
  • Udział w projektach uruchomieniowych i optymalizacyjnych w obszarze Utrzymania Ruchu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne wyższe lub średnie  o kierunku elektryka/elektromechanika/automatyka,
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w diagnozowaniu awarii, naprawie maszyn i urządzeń pod kątem elektrycznym,
  • Uprawnienia energetyczne (SEP 1 kV)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany od poniedziałku do piątku),
  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny poziom wynagrodzenia oraz system premiowy,
  • Możliwość rozwoju umiejętności oraz uzyskania nowych uprawnień poprzez szkolenia,
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny, premia frekwencyjna, program poleceń pracowniczych itp.,
  • Fundusz świadczeń socjalnych m.in.: wczasy pod gruszą, karty przedpłacone z okazji świąt.
Więcej znajdziesz na naszej stronie internetowej

Data:  12 kwi 2024
Dywizja:  Packaging
Firma:  Eurobox Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja:

Lubliniec, PL, 42-700

Kategoria stanowiska:  Technics
Poziom doświadczenia:  Z doświadczeniem zawodowym
Wymaga podróżowania:  0 - 10%
Typ zatrudnienia:  Pełny etat