Operator Maszyn Produkcyjnych

Dunapack

Dunapack Packaging jest członkiem austriackiej Grupy Prinzhorn i specjalizuje się w tworzeniu opakowań z tektury falistej, wykonywanych na wysokim poziomie jakości przy użyciu papieru z recyklingu. Zatrudniając ponad 5500 pracowników w 11 krajach i 24 zakładach, Dunapack Packaging jest regionalnym liderem rynku w Europie Środkowej i Wschodniej, spełniając najwyższe wymagania klientów w zakresie opakowań oraz dostarczając innowacyjne i konkurencyjne rozwiązania opakowaniowe.

Aktualnie do naszego zespołu w Lubińcu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lubliniec, woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i ustawianie maszyn zgodnie ze specyfikacją,
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów,
  • Współpraca z działem technicznym przy okresowych przeglądach maszyn i usuwaniu awarii.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych lub przy obsłudze lini produkcyjnej,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność,
  • Proaktywność do rozwiązywania problemów,
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (płaca zasadnicza + system premiowy),
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów płacowych oraz pozapłacowych (prywatna opieka medyczna dla pracownika i członków rodziny, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, dodatkowe dni urlopu),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju doświadczenia,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Więcej znajdziesz na naszej stronie internetowej

Data:  13 kwi 2024
Dywizja:  Packaging
Firma:  Eurobox Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja:

Lubliniec, PL, 42-700

Kategoria stanowiska:  Operations
Poziom doświadczenia:  Z doświadczeniem zawodowym
Wymaga podróżowania:  0%
Typ zatrudnienia:  Pełny etat